Uncategorized

Różnorodne pracownie w naszym centrum kultury

Kurs rysunku dla dorosłych

Programy kształcenia rysunkowego w szkole „Artakademia” oferują uczniom naukę przedmiotów artystycznych, od prostych zadań rysunkowych po naukę rysunku głowicą gipsową. Szczególną uwagę zwraca się na uczniów stawiających pierwsze kroki na zajęciach z rysunku i stawiających pierwsze kroki w sztukach plastycznych.

Kurs rysunku dla hobbystów zbudowany jest na przykładzie studiów na polskich wyższych uczelniach artystycznych.

Pierwsze lekcje na kursach skierowane są do tych, którzy rozpoczynają naukę rysunku od podstaw. Szkoła rysunku dla dorosłych „Artakademia” prowadzi cykl zajęć z rysunku, który pozwala na szybkie opanowanie podstaw sztuk pięknych. Programy kursów mogą służyć jako szkolenie artystyczne dla przyszłych projektantów, architektów, przyszłych uczestników i są wystarczającą podstawą do dalszego twórczego rozwoju artysty w przejściu do bardziej złożonych programów rysowania portretu i postaci ludzkiej.

https://artakademia.com/kursy-rysunku-dla-hobbystow/jak-wybrac-kurs-rysunku-dla-hobbystow-w-krakowie/Kurs-rysunku-dla-hobbystow-Krakow-Artakademia

Lekcje rysunku dla dorosłych i dzieci w szkole artystycznej „Artakademia” pomogą opanować podstawy sztuk plastycznych, nauczyć się formować kompozycję arkuszową, zobaczyć proporcje przedmiotów, ich charakter i kształt, przenieść trójwymiarową przestrzeń na płaszczyznę, zrozumieć zasady konstruktywnej konstrukcji każdego złożonego obiektu z tworzyw sztucznych. Szkoła rysunku oferuje przejście wszystkich niezbędnych kroków w rysunku od prostych zadań z natury do obrazu osoby.

Plan zaliczenia lekcji i inscenizacji do nauki rysunku jest wybierany indywidualnie, w zależności od celów ucznia i harmonogramu jego wizyt. Lekcje odbywają się w małych grupach. Wszystkie niezbędne materiały teoretyczne są objaśniane indywidualnie każdemu z uczestników; pracy nad zadaniami towarzyszą stałe wyjaśnienia i demonstracje artysty. Kursy rysunku prowadzone są dla dorosłych, przyszłych uczestników w wieku szkolnym, młodzieży szkolnej, podstaw pracy z przyrody dla dzieci.

Poniżej znajdują się programy, na podstawie których odbywają się kursy w szkole „Artacademy”:

„Podstawy rysunku konstruktywnego” – 120 godzin
„Rysunek konstrukcyjny” – 120 godzin.
„Wstęp do rysowania głowy” – 120 godzin.
„Podstawy rysowania głowy” – 120 godzin.
„Podstawy rysowania i malowania” – 180 godzin.
„Rysowanie i malowanie” – 180 godzin.
*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

Taniec dla dorosłych

Tutaj można zapoznać się z wszystkimi kierunkami tańca prezentowanymi w klubach GallaDance dla dorosłych. Uzyskać krótkie informacje o historii kierunków tańca i cechach ich wykonania.

Można również oglądać pokazy wideo z uczniami i nauczycielami klubów.

GallaDance. Mamy nadzieję, że taka znajomość różnych kierunków tańca pomoże Państwu w podjęciu decyzji. I oczywiście, zawsze czekając na Ciebie w naszych klubach, chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Leave a Reply