Twój Doradca Zdrowego Stylu Życia – pukskarol.pl

Witam, mam na imię Karol i tutaj się dowiesz o wszystkim, co dotyczy zdrowego stylu życia – od porad zdrowotnych po recepty. Ten blog powstał po to, by się dzielić moją wiedzą i doradzać tym, którzy tego potrzebują.

African Mango – sposób działania

African Mango – sposób działania


Skuteczny sposób na smukłe kształty

African Mango to:

  • Bezpieczny dla zdrowia oraz przebadany klinicznie suplement diety stymulujący spalanie tkanki tłuszczowej,
  • naturalny a przy tym stu procentowo skuteczny skład,
  • preparat w efektywny sposób redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej zgromadzonej w okolicach brzucha,
  • ekstrakt z owocu afrykańskie mango, który obniża apetyt i zatrzymuje uczucie pełności na dłużej!

Skuteczność diety bazująca na „cudownym” działaniu owoców afrykańskiego mango

 African Mango jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla osób, które niejednokrotnie podejmowały walkę z nadwagą bez widocznych rezultatów. To jedyny na dzisiejszym rynku przebadany klinicznie preparat, który w bezpieczny dla zdrowia sposób stymuluje spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej co przy regularnym stosowaniu pozwala utrzymać i kontrolować prawidłową masę ciała. W składzie suplementu diety znalazły się tak niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy i minerały jakie zawiera – afrykańskie mango. Dzięki zawartości błonnika, stosowanie preparatu na długo pozostawia wrażenie sytości zmniejszając w ten sposób dotychczasowy apetyt. W składzie African Mango znalazł się również aktywny przeciwutleniacz Irvingia Gabonensis. Jego zadaniem jest wspomaganie odchudzania poprzez przyspieszenie procesu spalania nadmieru zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Wykazuje również działanie harmonizujące leptyny, która odpowiada za gospodarkę energetyczną organizmu.

Wyliczając zalety preparatu African Mango warto również wspomnieć jak ogromny wpływ ma jego zastosowanie na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, który jest powodem wielu bardzo poważnych i trudnych w leczeniu schorzeń. Ekstrakt z afrykańskiego mango wykazuje również silne działanie przeciwzapalne, reguluje poziom reaktywnego białka C oraz glukozy we krwi a także przyspiesza proces wydalania toksyn z organizmu. Dzięki tak szerokiemu spectrum działania African Mango pozytywnie wpływa na kondycję całego organizmu. Formuła suplementu diety opiera się całkowicie na zastosowaniu wszystkich składników pochodzenia naturalnego w związku z czym jest pozbawiona zbędnych wypełniaczy i szkodliwych substancji co dodatkowo przyczynia się do tego, że African Mango stał się hitem wśród osób poszukujących zdrowych i naturalnych wspomagaczy odchudzania na całym świecie.

African Mango produkowany jest na terenie Wielkiej Brytanii i spełnia wszystkie wymagane standardy GMP.

Stymulacja redukcji tkanki tłuszczowej, którą potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność African Mango Przeprowadzone w 2005 roku na University of Yaounde (Kamerun) badania kliniczne nad efektem stosowania wyciągu z owoców afrykańskiego mango zamkniętego w kapsułkach suplementu diety, w jednoznaczny spoósb potwierdziły wysoką skuteczność African Mango!

Badaniu został poddany wpływ przeciwutleniacza Irviginia Gabonensis, który znajduje się w składzie ekstraktu z owoców afrykańskiego mango na utratę wagi ciała. Badaniom trwającym przez cztery tygodnie poddała się grupa czterdziestu osób, z których 28 osób przyjmowała regularnie 1,05 gramów wyciągu z afrykańskiego mango, trzy razy w ciągu doby a pozostałe osoby zażywały w tym samym czasie placebo. Po zakończeniu eksperymentu badania potwierdziły, że u osób przyjmujących preparat nastąpiła obniżka masy ciała aż o 5,26%!, natomiast u osób przyjmujących czyste placebo masa ciała spadła tylko o 1,26%.

African Mango nie tylko zdaniem naukowców, którzy przeprowadzili badania kliniczne ale również osób, które regularnie przyjmują ten bezpieczny dla zdrowia suplement diety to jedna z najbardziej skutecznych metod metoda na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej https://pl.wikipedia.org/wiki/Wegetarianizm. Działanie preparatu nie ogranicza się jedynie do zrzucenia zbędnych kilogramów ale również utrzymania przez długi czas tak wymarzonej, smuklej sylwetki.

Dziś z African Mango każdy ma szansę w bezpieczny sposób pozbyć się tak znienawidzonych fałdek w okolicach brzucha i długo cieszyć się nienagannymi kształtami!

Etykieta produktu

Opakowanie: 60 kapsułek

Irvingia Gabonensis (African Mango)600 mg
Powdered Extract 10:16000 mg
Capsule Shell: Hydroxy Propyl Methyl Cellulose.

Sposób użycia

Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Rate this post